Şehirler Arası Taşımacılık

Şehirler Arası Taşıma, Evden Eve Nakliyat Evreleri Aşağıda Ayrıntılı Olarak Sıralanmıştır:

Bursa Evden Eve Nakliyatta önemli sorunlardan biri de şehirler arası taşınmadır. Şimdi size şehirler arası taşınmada karşılaşacağınız problemleri, firma fiyatları arasındaki uçurumun sebeplerini ve kaliteli ve sorunsuz şekilde evinizi bir şehirden diğerine nasıl taşıyabileceğinizi ayrıntılı şekilde aktaracağız.

Şehirler Arası Evden Eve Taşımacılık:

 • İlk etapta eşyalarınız paketleme bölümünde anlatıldığı şekilde şekilde paketlenip araca istif edilir.
 • Evin tamamen boşalması öğle saatlerini bulur eşya durumuna göre değişmekle birlikte saat 13.00 'e kadar ev tamamen boşalmış, eşyalar araca yerleşmiş olur.
 • Biz eşyalarınızı KENDİ ELEMANLARIMIZLA , KENDİ ARACIMIZA YÜKLERİZ. Araçlarımızın tamamı kapalı çelik kasalıdır, içlerinde giysi gardropu vardır ve araçlarımızın kasaları İZOLASYONLUDUR. yani yağmur ,kar vs. gibi durumlardan eşyalarınız kesinlikle etkilenmez.
 • Eşyalarınız gideceğiniz şehre kadar 30.000 tl değerinde sigortalı olarak gider.(ANADOLU SİGORTA)
 • EN ÖNEMLİ KISIM EŞYALARINIZIN BOŞALMASI VE YERLEŞTİRİLMESİ KISMIDIR.
 • Kartaş evden eve taşımacılık olarak biz EŞYANIZI YÜKLEYEN ELEMANLARIMIZI gideceğiniz şehre gönderip ,eşyalarınızın boşalmasını ve kurulmasını da aynı elemanlara yaptırıyoruz. çünkü eşyayı yükleyen elemanlar neyin nerde olduğunu bilir ,mobilyaları söken kişi kurulumu her zaman daha iyi yapar ve en önemlisi gittiğiniz şehirde sizi YABANCI elmanlarla başbaşa bırakmayız.
 • Çoğu firma şehirlerarası fiyatlandırmada firmamıza göre çok düşük ücret talep etmektedir. Telefon görüşmelerinde bu durumla çok karşılaşıyoruz müşterilerimiz neden sizin fiyatınız bu kadar yükses diye soruyorlar aslında bizim fiyatımız sağlıklı bir taşıma için OPTİMUM fiyattır. Fiyatın yüksek gelmesinin sebebşi diğer firmaların düşük ücret talep etmesidir.


Diğer Evden Eve Nakliyat Firmaları Neden Bizim Fiyatımızın YARISINI Veriyorlar ?? DİKKAT !

 1. K3 YETKİ BELGESİ olmayan firmalar şehirler arası yollarda yapılan denetimlerden dolayı kendi araçlarını şehir dışına çıkaramamaktadır. Bu sebepten o şehre geri dönecek olan herhangi bir kamyonu ucuz fiyata tutarla, Bursa'da eşyalarınızı yüklerler ve şoföre de belli bir ücret verip eşyayı boşalt derler.
 2. Gittiğiniz şehirde bir bakarsınız yükleyen adamlardan tamamen farklı adamlar eşyanızı indiriyorlar ,mobilyayı biz kuramayız diyorlar, eşyayı gelişi güzel eve taşıyorlar. Yabancı araba da eşya sigortası da olmuyor tabi. Allah korusun kaza durumunda hiç bir hak talep edemezsiniz , o kamyon şoförü sizin eşyalarınızı çalsa gene bir hak talep edemezsiniz çünkü adamı nereden bulacaksınız.
 3. Küçük firmalar her şeyi biz yaparız ederiz diyorlar uygun fiyatı da verince müşteriye cazip geliyor fakat o paralara dediklerini yapmaları imkansız.
 • EVDEN EVE ŞEHİRLER ARASI NAKLİYAT FİYATLAR NEYE GÖRE HESAPLANIYOR
 1. Evden eve şehirler arası taşımada ana maliyet yakıt gideridir. Büyük araçlar bugünün mazot fiyatlarına göre kilometre başıma 1.2tl mazot yakmaktadırlar. Nakliyat şirketi sizin eşyanız için oraya gideceğinden gidiş dönüş mazot hesabı yaparlar.
 2. Evden eve şehirler arası taşımada kendi işçimizi gönderdiğimiz için onlara şehir içinde aldıkları ücretin 2 katı verilir çünkü işçiler gidilen şehre göre belki 1 gün belki 1 kaç gün evlerinden uzakta kalırlar otelde konaklarlar bunlar da maliyettir.
 3. Şoförün de masrafları olacaktır. yiyecek, içecek vs. tabi maaşını da günlük hesaplarsak onun da maliyeti vardır.
 4. Eşya Sigorta maliyeti yaklaşık 100 tl dir. Eşyanıza 20.000 tl değerinde sigorta yapılır.
 5. Gideceğiniz şehre en az 3 elemanımızı gönderiyoruz bunlardan bir tanesi mutlaka mobilyacı oluyor. Yatak odanız kuruluyor, beyaz eşyalarınızın bağlantıları yapılıyor, avizelerinizin montajı yapılıyor.
 6. İSTANBUL-İZMİR-ANKARA-YALOVA-KOCAELİ-ADAPAZARI-BALIKESİR-KÜTAHYA-ESKİŞEHİR-AFYON a taşınırsanız eşyanızı aynı günde boşaltıyoruz. eşyayı yükleyen elemanların tamamaını gideceğiniz şehre gönderiyoruz.
 7. eğer taşınacağınız şehir 400 km den fazla ise taşıma işlemi 2 gün içinde sonlandırılıyor.