Hakkımızda

Bursa da kurulan İLK evden eve taşımacılık firması olan Kartaş Evden Eve Taşımacılık 1969'dan beri nakliyecilik himzeti ve 1988'den beri ise bursalılara evden eve taşımacılık hizmeti vermektedir.

BURSA'DA VE TÜRKİYE'DE SADECE 1 TANE KARTAŞ EVDEN EVE TAŞIMACILIK VARDIR MARKAMIZ TÜRK PATENT ENSTİTÜSÜ TARAFINDAN VERİLEN MARKA TESCİL BELGESİYLE KORUMA ALTINDADIR.

Yıllardır müşteri memnuniyetini ön planda tutması ve dürüstlük ilkesinden şaşmaması sayesinde bugün bir çok evden eve taşımacılık firma olmasına rağmen Bursalıların EN ÇOK tercih ettiği evden eve taşımacılık firması olmaktan gurur duyuyoruz.

Kartaş Evden Eve taşımacılık en eski firma olmasına rağmen zamana ve yeniliklere en ızlı ayak uyduran  evden eve taşımacılık firmasıdır. Bursa kartaş evden eve artık müşterilene asansörlü taşımacılık hizmeti veriyor. 10 yıldır bursanın gelişen ilçesi nilüfer  de müşterilerimize hizmet veriyoruz.

bursa kartaş evden eve taşımacılık ;çok talep gören bir firma olmasına rağmen günde 2 taşımadan fazlasını yapmamaktadır.Çünkü tamamen KENDİ ELEMANLARIMIZLA çalışmaktayız ve para kazanmak adına işçi pazarlarından toplama adam alıp bize güvenen müşterilerimizin evine yollayamayız , o yüzden az iş yapalım ama temiz iş yapalım diyoruz.

yıllardır hiç bir müşterimizi yarı yolda bırakmadık , hep taşıma günü saatinde adreste olduk ve hiç bir işimizi yarım bırakmadık ,hem şehir içi hem de şehir dışı taşımalarda müşterilermizi zarar etme pahasına da olsa mağdur etmedik, bunu acı taşıma tecrübeleri olanlar iyi anlarlar.

Kartaş Evden Eve Taşımacılık bu sektörde öyle güvenilir bir firmadır ki; bazı firma sahipleri "MÜŞTERİNİN GÜVENİNİ SAĞLAMAK İÇİN  BEN KARTAŞ TA ÇALIŞTIM" diyebilmekteler.

Ofisimiz Nilüfer , fatih sultan mehmet bulvarında, akuğur alışveriz merkezinin arka sokağındadır.bizimle taşınmasanız bile bizimle görüşmek evden eve taşınırken size daha sağlıklı karar vermekte yardımcı olacaktır.

DÜŞÜNÜN...! TAŞININ...! 444 6 457